Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho
arrowBlue_35x35 Co bude, až se vrátí strávníci?

Každý máme své scénáře, jak to u nás bude vypadat. Jeden z nich ale máme všichni společný. Budeme muset dělat vše pro to, abychom prostor jídelny a vše s ním spojené udržovali v naprostém bezpečí a nejlépe 100% hygienické.

Existuje řada způsobů, jak si tuto práci ulehčit a "nelítat pořád s hadrem". Jak na to? I to se dozvíte v živém vysílání 23.4. od 10:00.  Objednejte si přístup na servisní webináře.

RIGHT - Objednat

Zde je malá ochutnávka:
1. tip: Strávník s čipem je v bezpečí - identifikace čipem je nejhygieničtější způsob, jakým se strávník může dostat do budovy nebo si odebrat oběd.

2. tip: Zamezte tomu, aby se Vám strávníci srocovali v kanceláři a odhlašovali a přihlašovali si u Vás jídlo. Zařiďte, aby si stravu objednávali sami přes aplikaci Strava.cz. I Vám to ušetří spousty práce a budete jak vy, tak Vaši strávníci více v bezpečí.

3. tip: Nevybírejte od strávníků peníze v hotovosti, je to nehygienické. Peníze si nechte od strávníků posílat na účet. Omezíte styk s penězi a kontakt se strávníky a snížíte tak riziko přenosu nákazy.


delim445x26
arrow27x27 Jak trávíte dobu karantény?

Během karantény toho moc dělat nemůžeme. Dle nařízení státu musíme být všichni doma a venku se smíme pohybovat jen po dobu nezbytně nutnou. Pro někoho otrava, pro někoho příležitost využít tento volný čas, který nám byl podán jak na stříbrném podnose. Nyní je totiž ten nejlepší čas, kdy můžeme dohnat staré resty a posunout vše dopředu, a to klidně z bezpečí svého domova.

A co Vám doporučujeme? 

VZDĚLÁVEJTE SE.

Možností, jak zvýšit své znalosti je spousta. Využijte webinářů, během kterých se setkáme v živém vysílání a vždy Vás naučíme něco nového. Projděte si elektronickým kurzem a zjistěte, jestli jste připraveni na změnu DPH nebo se třeba přihlaste na letní kurzy Manažerského minima nebo práce s programy VIS.

Možností, jak se vzdělávat je celá řada, všechny tipy jsme pro Vás přehledně sepsali.

RIGHT - chci vedet vicarrow27x27 Dnes a denně skloňované slovo - KRABIČKOVÁNÍ

Krabičkování zamávalo školním stravováním. Díky tomuto projektu se rozjela obrovská vlna solidarity ze strany školních jídelen. Školní jídelny zkrátka ukázaly, že jim tato situace není lhostejná, že mají důležitou pozici na trhu a vytasily se tak s pomocí pro ně typickou - vařením.

Díky stovkám školních jídelen z celé ČR, nemusí dnes senioři chodit často nakupovat, rodinám se nevyčerpává už tak často vyšponovaný rozpočet a spousty lidí, kteří zůstali doma, nebo musí chodit do práce, začali nově využívat možnosti najíst se levně a plnohodnotně.

Děkujeme všem, kteří v této době pomáháte.right-title-pink
Buďte v obraze

Všechny aktuality a důležité informace pro Vás sdílíme na jednom místě - na naší FB stránce.

right-title-pink
Jste vyhledávaná a moderní školka?

Rodiče se v dnešní době doslova perou o moderní školky.

O takové školky, které jdou s dobou a poskytují rodičům špičkový přístup a nástroje, díky kterým mají přehled o své ratolesti. V těchto oblíbených školkách mají rodiče přístup ke stravovacímu kontu svého dítěte, odhlašují mu stravu přes internet a vědí, že všechny potřebné informace najdou na jednom místě.V aplikaci Strava.cz.

Podívejte se na video a odpovězte si na otázku - jste ta školka vlevo nebo ta vpravo?

RIGHT - chci vedet vic

right-title-pink
BEZKONTAKTNÍ čipy
- dnes NUTNOST

Objednejte si je teď, protože až se všichni vrátí do práce, tak na ně budete muset čekat.

Čipy umožňují nejhygieničtější způsob identifikace ve stravovacích i docházkových systémech.

Máme nové barvičky, devítiletou záruku a držíme stejné ceny.

RIGHT - Objednat

right-title-pink
Obleč svůj tým

Prodloužili nám nouzový stav, my produžujeme dubnovou akci.

O čem tato akce je?

Zaveďte ve své školní jídelně Strava.cz.  Postarejte se o dnes tak důležitou bezkontaktní obsluhu přihlášek a odhlášek.

Pokud se rozhodnete do konce května, uděláte radost nejen strávníkům, ale i sobě a svému týmu, protože my celý Váš tým oblečeme do barevných zástěr.

footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde