Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

V první letošním magazínu Vám prozradím, na co všechno se s námi v letošním roce  můžete těšit. Věřím, že si z naší nabídky vyberete, ať už nějaký nový produkt nebo jen užitečnou informaci.

Kromě novinek, které Vám dnes představíme, se společně po celý rok budeme chystat na významnou legislativní změnu, a to na povinnost informovat strávníky o alergenech, které se vyskytnou ve Vámi dodávaných pokrmech.

Za VISku Vám mohu slíbit, že již nyní připravujeme potřebnou podporu, aby pro Vás zavedení nových postupů, které si nařízení EU vyžádá, bylo co nejjednodušší.

Eva Feketová

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Vylepšili jsme Vám Organizaci

Díky novým vzorovým dokumentům, které přibyly do programu Organizace, si můžete jednoduše připravit kalkulace ceny jídel pro různé skupiny strávníků, a to včetně kalkulace DPH. Podívejte se, jaká další vylepšení by se Vám mohla hodit.


Chci vědět víc
delim445x26
arrow27x27 Nová Strava.cz

Za posledních pět let jsme na serveru Strava.cz zaznamenali více než 20 milionů návštěv. To je úctyhodné číslo stejně jako 205 tisíc aktivních uživatelů portálu v roce 2013.

Ti se letos dočkají významného  vylepšení stávající aplikace pro objednávání a odhlašování stravy. Můžete se těšit na moderní vzhled, snazší ovládání, vylepšenou kompatibilitu se všemi běžnými prohlížeči a dostupnost ze všech mobilních zařízení.

Zajímavou funkční novinkou je možnost uložit si v jedné aplikaci více uživatelských účtů, mezi kterými je možné se jednoduše přepínat.arrow27x27 Nový objednací terminál

Pokud přemýšlíte, jak na jídelně vyřešit objednávání stravy, máme pro Vás řešení v podobě moderního dotykového objednacího terminálu.

Terminál TA Primo nabízí strávníkům komfortní uživatelské prostředí  a přitom je pro jídelny cenově dostupný. V  běžném prodeji bude v polovině roku 2014.

DSC_4831   DSC_4836arrow27x27 Nové Stravné

V letošním roce jsme provedli podrobnou analýzu Vašich potřeb a na základě jejích výsledků intenzivně pracujeme na nové generaci programů.

Ta bude samozřejmě postavena na nejmodernějších informačních technologiích, ale měla by přinést výhody hlavně Vám, uživatelům.
Usilujeme o to, aby Vám nové programy přinesly přesně to, co pro efektivní práci potřebujete. Určitě budou přehledné, bezpečné a hlavně uživatelsky příjemné.

V praxi to poznáte například při přecenění nebo posunu kategorií.

Ještě prozradíme, že k prvním testovacím zákazníkům se nová generace programu Stravné dostane již na jaře 2014.arrow27x27 Nové projekty

Společně s partnery se VISka účastní dvou nových projektů, které úzce souvisejí se školním stravováním.

Ve spolupráci se společností Jídelny.cz se podílíme na tvorbě webu, který má zpřístupnit problematiku školního stravování strávníkům a jejich rodičům. Potřebujete rodičům vysvětlit, proč oběd stojí tolik a tolik nebo proč dětem vaříte to, co vaříte? Jednoduše je odkažte na www.rodiceaskolnijidelny.cz.

V rámci druhého projektu vzniká díky nápadu pana Vladimíra Bureše a pod jeho vedením tým expertů na problematiku školního stravování. Jeho výsledkem by měla být skupina odborníků, kteří dokonale znají prostředí školní jídelny a velmi dobře rozumí nepřehledné legislativě. Tito odborníci pocházejí z Vašich řad, tedy z řad vedoucích.

Vy máte nyní na výběr - stále ještě se do projektu můžete zapojit jako jeden z expertů nebo můžete jen využívat jejich služeb prostřednictvím  sdružení ASPOS.

Chci vědět vícPOZOR!
Nezapomeňte, že přiznáni k DPH lze od ledna 2014 podávat pouze elektronicky a že pro všechny plátce DPH již platí povinnost kontrolovat spolehlivost Vašich dodavatelů jako plátců DPH.
BlockRightBottom132x7
right-title-pink
Už se těším
na další soutěž

šťastná výherka

Tablet ve velké vánoční soutěži VIS získala paní Marta Rozmušová z Kynšperka nad Ohří.

Výhru jí ještě před Vánoci osobně dovezl náš technik Luděk Sieber.

Chcete vědět, co na výhru říkala?

RIGHT - Celý článek
right-title-pink
Nové miniseriály
... můžete se těšit!

15. ledna odstartovala nová řada tipů, které Vám poradí Jak získat více strávníků v hlavní činnosti.

V dalším z připravovaných miniseriálů Vás Pavel Fencl provede ekonomikou školní jídelny.

Nezapomněli jsme ani na problematiku hygieny, tipy z této oblasti pro Vás připravuje Ing. Lucie Janotová.

A Jak rozšířit doplňkovou činnost Vám napoví další miniseriál Vašeho oblíbeného autora, Ing. Vladimíra Bureše.
V roce 2014 se tedy máte na co těšit.

Již nyní se můžete zaregistrovat k odběru miniseriálu "Jak získat více strávníků".

Přihlásit k odběru (120x30)
right-title-pink
Manažerské minimum
ve dvou termínech

MM8_2013

Pro velký zájem jsme na letošní rok vypsali pro kurz Manažerské minimum pro vedoucí ŠJ dva termíny - jeden na počátek července a druhý na konec srpna.

A oba termíny se rychle plní. Neváhejte a přihlaste se co nejdříve.

RIGHT - další informace
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde