Top - hlava
Top - coJeuNasNoveho

Nevím jak u Vás na jídelně, ale u nás ve firmě jsme takhle koncem října všichni pěkně v poklusu. Pokud jste na tom stejně, zastavte se na chvilku s magazínem VIS. Věřím, že v něm najdete užitečné informace i trochu zábavy.

Eva Feketová

BlockBottom445x15
arrowBlue_35x35 Co jídelnám přinese nová legislativa?

Na podzimních konferencích hromadného stravování zazněly informace o legislativních změnách, které školní jídelny v následujícím období čekají. Možná jste se na konferenci nedostali nebo si jen nestačili něco poznamenat. Máme pro Vás tedy souhrn toho nejdůležitějšího, co se pro Vás a vaši jídelnu mění.


Chci vědět víc
delim445x26
arrow27x27 Nejsou peníze ...

… slyšíme při servisu denně. Slyšíme to i od vedoucích v Hradci Králové, v tom nejsou žádná výjimka.  Zajímavé je, že nakonec se ty peníze vždycky někde najdou, a to i díky progresivnímu myšlení příslušných ředitelů hradeckých základních škol. Jistě, vždy by mohlo být lépe…

Celý článek

arrow27x27 Na manažerské minimum zdarma

Na konferencích hromadného stravování jste si mohli vyzkoušet naši podzimní novinku. Pokud jste si vytiskli náhradní stravenku na nové elektronické stravenkářce Senso, můžete ještě chvíli doufat, že právě vy budete mít štěstí a získáte od nás týdenní kurz Manažerské minimum pro vedoucí školní jídelny včetně ubytování úplně zdarma.
Jestliže by se Vám nový box s tiskárnou náhradních stravenek líbil, zeptejte se nás na  další informace.

A pokud už nemůžete zvědavostí vydržet, podívejte se, kdo v létě pojede do Plzně na manažerské minimum.
Gratulujeme paní Ivaně Obůrkové ze Staříče.
Jestliže byste chtěli výherkyni doprovodit, podívejte se, co všechno si kurzu odnesli Vaši předchůdci, vyberte si termín a přihlaste se co nejdříve.

Chci vědět víc

arrow27x27 Jídelny táhnou za jeden provaz

A to i v konkurenčním prostředí soutěže O nejlepší školní oběd.  Na vlastní kůži se o tom přesvědčil benjamínek soutěže, kuchařský tým ze Základní a Mateřské školy Velké Svatoňovice.

Jak nám prozradily členky týmu, paní Martina Krtičková a paní Marie Jiroušková, ...

Celý článek

right-title-pink
Prima nápad:
Strava.cz

V září jste naši aplikaci Strava.cz podrobili náročnému testu a nutno říci, že v obrovském náporu opravdu obstála.
Za měsíc září  na Stravu.cz zavítalo 1.360.000 návštěvníků.

Největší koncentraci uživatelů jsme zaznamenali hned 1.září, a to 80 tisíc návštěv za jediný den, za jednu hodinu od 11 do 12 jsme přivítali 7.000 návštěvníků.

I při takovémto náporu vše fungovalo úplně skvěle a my jsme rádi, že vašim strávníkům objednávání a odhlašování stravy internetem či mobilem pomáhá.

Podívejte se na některé reakce českých i slovenských uživatelů

RIGHT - Celý článek
right-title-pink
Máte problém?

Máte ve školní jídelně jakýkoli problém?  Na listopadovém semináři ASPOS můžete najít řešení.

Kromě doporučení lektora získáte názory dalších účastníků semináře, vedoucích školních jídelen, tedy lidí přímo z praxe.

A k tomu se ještě naučíte, jak říkat NE a zůstat v pohodě. Stačí se jen přihlásit.

 

RIGHT - další informace
right-title-pink
Máme pro Vás tablet

.. a dalších 49 cen. Stejně jako loni můžete získat vánoční ceny, které se mohou hodit přímo Vám anebo jimi překvapíte pod stromečkem někoho ze svých blízkých. Hrajeme o knížky, CDčka, kosmetické balíčky, ale hlavně o tablet. Podívejte se na pravidla a pojďte s námi vyhrát.

RIGHT - Soutěž
footer1
Nechcete-li již dostávat náš magazín, můžete se odhlásit zde